Pur
Išgirskite „Pur“istoriją. Nuo 1951 m.
1951

Kaip gimė mažasis didvyris

Indų plovimas visuomet buvo vienas labiausiai varginančių namų ruošos darbų. Nuolat indus mirkyti ir juos valyti buvo įprasta. 1951 m. buvęs „Henkel“ filialas „Böhme Fettchemie“ Vokietijos namų šeimininkėms sukūrė nedidelį stebuklą – pirmąjį „Pril“, iš pradžių miltelių forma. Indus plauti tapo nepaprastai lengva, nes šis ploviklis labai veiksmingai šalino nešvarumus ir buvo pagamintas pagal odą tausojančią formulę. Silpna vandens srove tolygiai sudrėkintus indus buvo galima švariai išdžiovinti. Kadangi nebereikėjo sausai nušluostyti indų, net tik sumažėjo darbo, bet ir jie tapo higieniškesni.

1959

„Pril“ – skystasis indų ploviklis

Po beveik dešimties metų prekybos indų plovimo miltelius vis dažniau imta keisti plovimo skysčiais. Vokiškas produktas „Pril“ buvo ir šios srities pradininkas. Skystos formos produktas iš karto susilaukė didelės sėkmės, ir tai yra tas pats produktas, kurį naudojame šiandien. Svarbiausia, kad tapo paprasčiau dozuoti ploviklį, todėl vartotojai galėjo naudoti tikslų reikiamą indų plovimo skysčio kiekį – tai buvo dar vienas iš pagrindų naujas žingsnis siekiant ekonomiškumo.

1965

„Pril Handmild“

1965 m. pristatytas naujos kartos ploviklis „Pril Handmild“ (tausojantis odą) – pirmasis indų plovimo skystis, specialiai sukurtas sausoms ir jautrioms rankoms. Iki tol daugelis vartotojų plaudami indus turėjo dėvėti pirštines. Tai tapo nebereikalinga.

2001

„Pur“ įžengia į Baltijos šalių rinką

2001 m. pradėjus prekiauti „Pur“ Baltijos šalyse, indų plovimo rinkoje žengtas svarbus žingsnis. Unikali „Pur“ formulė sukurta remiantis vokiška produkto „Pril“ technologija, ir dėl jos riebalai pašalinami itin veiksmingai. Sukūrus naujus „Pur“ buteliukus ir naujus indų ploviklio variantus, šį ploviklį nuolat naudoja daugelis šeimų visame regione. Šio ploviklio sudėtis nuolat tobulinama, todėl vartotojai vertina jį dėl aukštos kokybės, gerų rezultatų, naujovių ir naujoviškumo. Nuo to laiko naudojant PUR indus plauti kur kas lengviau.

2006

„Pur“ rūpinasi jūsų oda

2006 m. Baltijos šalyse pradėta prekiauti nauju plovikliu „Pur Balsam“. Naujasis „Pur“ išsprendė rankų sausumo išplovus indus problemą – vartotojų teigimu, vieną iš dažniausių nepatogumų. Naujasis „Balsam“ su kalciu nedirgina, nesausina odos ir jai nekenkia. Tai yra nauja, idealiai švari ir kokybiškesnė odos priežiūra.

2014

„Pur Duo Power“ kovoja su riebalais ir krakmolu

2014 m. pristatytas naujos kartos veiksmingas indų ploviklis „Pur Duo Power“, skirtas riebalams ir pridžiūvusiai maisto plėvelei šalinti. Kadangi naujoje formulėje yra fermentų, naujasis „Pur“ toks pat veiksmingas kaip visada kovojant su riebalais ir šalinant nuo ryžių, makaronų, bulvių ir kitų krakmolingų maisto produktų susidariusią plėvelę. Naudojant naują „Pur“ indus plauti kaip niekad paprasta.