Pur

Privatumo Politika

 

1. Bendrosios nuostatos

 Bendrovė “Henkel Latvia”, SIA, toliau vadinama „Henkel“, gerbia kiekvieno asmens, apsilankiusio šioje svetainėje, privatumą. Norime jus informuoti, kokius duomenis renkame ir kaip surinktus duomenis naudojame. Taip pat sužinosite, kaip galite patikrinti surinktos informacijos tikslumą ir nurodyti mums informaciją pašalinti. Duomenys renkami, tvarkomi ir naudojami griežtai laikantis įstatymų, galiojančių toje valstybėje, kurioje įsikūręs atitinkamas padalinys, atsakingas už asmens duomenų apsaugą. Darome viską, ką galime, kad būtų laikomasi galiojančių teisės aktų reikalavimų.

Šis pareiškimas netaikomas svetainėms, į kurias pateikiamos nuorodos bendrovės „Henkel“ svetainėje.

2. Asmens duomenų rinkimas, naudojimas ir tvarkymas

Informaciją apie konkrečius asmenis renkame informacijos apdorojimui ir naudojimui tik jei savanoriškai pateikėte informaciją arba aiškiai pareiškėte savo sutikimą, kad ji būtų naudojama. Tai padarydami, jūs sutinkate su žemiau nurodytomis naudojimo sąlygomis.

Kai lankotės mūsų svetainėje, tam tikri duomenys automatiškai įrašomi į mūsų serverius sistemos administravimo, statistiniais ar atsarginės kopijos išsaugojimo tikslais. Įrašoma informacija apima jūsų interneto paslaugų teikėjo pavadinimą, kai kuriais atvejais – jūsų IP adresą, duomenis apie jūsų naršyklės programinės įrangos versiją, apie kompiuterio, iš kurio lankėtės mūsų svetainėje, operacinę sistemą, svetainių adresus, iš kurių, spustelėję nuorodą, patekote į mūsų svetainę, jūsų užduotus paieškos parametrus, atvedusius į mūsų svetainę. Priklausomai nuo aplinkybių tokia informacija leidžia daryti išvadas, kokia auditorija lankosi mūsų svetainėje. Tačiau šiame kontekste nėra naudojami jokie su asmeniu susiję duomenys. Tokie duomenys naudojami tik po perdarymo į anonimiškus. Jei bendrovė „Henkel“ perduoda informaciją išoriniam paslaugų teikėjui, taikomos visos įmanomos techninės ir organizacinės priemonės, garantuojančios duomenų perdavimą pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus.

Jei savanoriškai pateikėte mums asmeninę informaciją, mes įsipareigojame tokios informacijos nenaudoti, netvarkyti ir neperduoti tokiu būdu, kuris pažeistų galiojančių teisės aktų reikalavimus ar jūsų pateiktame sutikime nurodytus apribojimus. Be to, perduoti jūsų asmens duomenis galime tik esant oficialiems pareigūnų nurodymams ar teismo nutarties pagrindu.

Bet kokie Privatumo politikos pakeitimai bus skelbiami šioje svetainėje. Taip galite bet kokiu metu gauti informaciją, kokius duomenis saugome bei kokiu būdu juos renkame ir naudojame.

3. Duomenų apsauga

Bendrovė „Henkel“ įsipareigoja rūpestingai saugoti jūsų asmens duomenis ir taikyti visas atsargumo priemones, skirtas apsaugoti jūsų asmens duomenims nuo praradimo, neteisėto naudojimo ar asmens duomenų pakeitimo. Bendrovės „Henkel“ partneriai, turintys prieigą prie jūsų duomenų, kurie jiems būtini, kad galėtų jums teikti paslaugas bendrovės „Henkel“ vardu, su bendrove „Henkel“ yra sudarę sutartis, įpareigojančias saugoti tokios informacijos konfidencialumą, ir neturi teisės naudoti pateiktų duomenų kokiais nors kitais tikslais. Kai kuriais atvejais bus būtina jūsų paklausimus perduoti susijusioms “Henkel” bendrovėms. Tokiais atvejais jūsų duomenys taip pat bus tvarkomi konfidencialiai.

4. Vaikų asmens duomenys

Bendrovė „Henkel“ neturi ketinimų rinkti duomenų apie naudotojus, jaunesnius nei 14 metų. Esant būtinybei Henkel aiškiai atkreips vakų dėmesį atitinkamose vietose į faktą, kad jie nesiųstų jokių asmens duomenų Henkel. Jei tėvai ar kiti įstatyminiai vaiko atstovai nustatytų, kad vaikas pateikė bendrovei „Henkel“ asmens duomenų, ir nuspręstų, kad tokie duomenys turi būti pašalinti, tėvai arba kiti įstatyminiai atstovai turi kreiptis į mus toliau nurodytu adresu (žr. 7 punktą žemiau). Tokiu atveju nedelsdami pašalinsime asmeninę informaciją apie vaiką.

5. Pagalbinė programinė įranga

Slapukų Politika

6. Interneto sekimas

Ši svetainė renka ir kaupia duomenis rinkodaros ir optimizavimo tikslais naudojant Webtrekk GmbH technologiją. Šie duomenys gali būti naudojami siekiant sukurti pseudoniminius naudotojų profilius. Gali būti nustatyti slapukai.

Be aiškiai išreikšto naudotojų sutikimo Webtrekk technologijų pagalba surinkti duomenys nenaudojami identifikuoti lankytoją asmeniškai ir nėra susieti su kitais pseudonimo turėtojo asmens duomenimis.

Jūs galite atsisakyti duomenų rinkimo ir saugojimo Webtrekk pagalba paspausdami šią nuorodą:

-> Aš atsisakau duomenų saugojimo.

Kad galėtumėte atsisakyti Webtrekk interneto sekimo šioje svetainėje, joje nustatytas pasirinktinio atsisakymo slapukas. Šis atsisakymas galioja 5 metus arba kol ištrinsite slapuką. Slapukas nustatomas konkrečiam domenui kiekvienai naršyklei ir kompiuteriui. Todėl, jeigu jūs apsilankote mūsų svetainėje namuose ar darbe arba su skirtingomis naršyklėmis, jūs turite atsisakyti duomenų saugojimo su kiekvienu įrenginiu ar naršykle.

Daugiau informacijos apie interneto sekimą rasite mūsų paslaugų teikėjo privatumo politikoje: -> Webtrekk Privatumo politika Links to: https://www.webtrekk.com/en/index/opt-out-webtrekk/

Duomenų saugojimo atsisakymo informacija

Jūsų atsisakymas buvo sėkmingai užregistruotas

Šis pasirinkimas galioja 5 metus arba iki kol ištrinsite savo naršyklės slapukus.

Mes naudojame DoubleClick paslaugą, teikiamą Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, rodyti  Jums aktualias reklamas. Šiam tikslui yra naudojami slapukai, kurie nerenka jokios asmeninės informacijos. Slapukų generavimui taip pat naudojamas Jūsų IP adresas. Tam, kad būtų identifikuoti ekrane rodomi ir dominantys reklaminiai produktai, DoubleClick slapukai naudoja Jūsų naršyklei priskirtą pseudoniminį identifikacinį numerį. Tai leidžia Google ir Google partnerių svetainėse rodyti skelbimus, remiantis ankstesnių vizitų Henkel ar kituose puslapiuose sukauptais duomenimis. Iš DoubleClick slapukų surinktą informaciją Google perduoda ir saugo serveryje.

Duomenys perduodami trečiosioms šalims tik pagal įstatymų numatytą tvarką arba duomenų apdorojimo sutartį. Apsilankę Henkel internetinėje svetainėje Jūs sutinkate, kad būtų naudojami aprašyti duomenys ir, kad jie būtų tvarkomi Google. Savo naršyklės nustatymuose galite pažymėti, kad slapukai nebūtų saugojami. Jei sutinkate su bendrosiomis slapukų naudojimo taisyklėmis, tačiau nesutinkate su DoubleClick slapukų naudojimu, spauskite šią nuorodą, parsisiųskite ir įdiekite naršyklės papildinį, kuris deaktyvuos Google DoubleClick slapukų naudojimą.

Privatumo pareiškimas

7. Jūsų pageidavimai ir klausimai/ Už asmens duomenų apsaugą atsakingas asmuo

Saugomus duomenis bendrovė „Henkel“ pašalins pasibaigus įstatymuose arba sutartyje nustatytam saugojimo laikotarpiui arba tuo atveju, jei pati bendrovė „Henkel“ nuspręs nebesaugoti vienų ar kitų duomenų. Žinoma, turite teisę bet kuriuo metu pareikalauti ištrinti jūsų asmens duomenis. Taip pat turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą naudoti arba tvarkyti jūsų asmens duomenis. Tokiais atvejais arba, jei turėtumėte kokių nors kitų pageidavimų, susijusių su jūsų asmens duomenimis, prašome rašyti mūsų darbuotojui, atsakingam už asmens duomenų apsaugą - Andrzej Forystek, adresu: Henkel Polska Sp. Z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska, arba  elektroniniu paštu andrzej.forystek@henkel.com. Taip pat prašome į mus kreiptis, jei norite sužinoti, ar mes esame surinkę kokius nors duomenis apie jus, o jei taip – kokius tiksliai duomenis. Pasistengsime nedelsdami įvykdyti jūsų pageidavimus.

8. Duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo tikslas:

Mes tvarkome iš jūsų surinktus asmens duomenis žemiau nurodytais tikslais:

·       Atsakyti į jūsų užklausimus ir prašymus;

·       Suteikti jums informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, kurios  jūs pageidaujate, arba kuri, mūsų nuomone, gali jus dominti, jeigu jūs sutikote, kad su jumis būtų susisiekta šiais tikslais;

·       Administruoti mūsų sistemą ir statistinės informacijos rinkimo bei atsarginių kopijų darymo tikslais;

·       Įvykdyti mūsų įsipareigojimus, kylančius iš bet kokių tarp jūsų ir mūsų sudarytų susitarimų;

·       Tam, kad galėtume vykdyti rinkos tyrimų veiklą;

·       Leisti jums naudotis interaktyviomis mūsų paslaugų funkcijomis, kai pasirenkate tai daryti;

·       Administruoti jūsų dalyvavimą bet kuriame konkurse, loterijoje ar akcijoje;

·       Pranešti jums apie pasikeitimus mūsų paslaugose;

Norėdami tvarkyti jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais arba, jei ketintume atskleisti jūsų pateiktą informaciją bet kuriai trečiajai šaliai rinkodaros tikslams, mes jus informuosime (prieš rinkdami jūsų duomenis). Jums pateikiant mums informaciją jums bus suteikta galimybė nurodyti, kad jūs nenorite gauti reklaminės informacijos iš mūsų arba kruopščiai atrinktų trečiųjų šalių.

9. Socialinių tinklų papildinių naudojimas

Mūsų interneto svetainėje gali būti integruoti socialinių tinklų facebook.com ir Twitter papildiniai. Susijusias paslaugas atitinkamai teikia bendrovės “Facebook Inc.” ir “Twitter Inc.” ("teikėjai").

Facebook.com yra valdomas bendrovės „Facebook Inc.”, įsikūrusios JAV, adresu 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, („Facebook“). Norėdami peržiūrėti Facebook papildinius, apsilankykite -> https://developers.facebook.com/docs/plugins.

Twitter yra valdomas bendrovės “Twitter Inc.”, įsikūrusios JAV adresu 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103. Norėdami peržiūrėti Twitter mygtukus, apsilankykite -> https://twitter.com/about/resources/buttons.

Siekiant padidinti jūsų duomenų apsaugą jums lankantis mūsų interneto puslapiuose, šie papildiniai yra integruoti kaip “dviejų paspaudimų mygtukai”. Ši integracijos forma užtikrina, kad patekdami į internetines svetaines iš mūsų internetinės svetainės puslapių, kuriuose yra integruoti papildiniai, jūs nebūsite automatiškai prijungiami prie teikėjų serverių. Naršyklė gali sukurti tiesiogines sąsajas su teikėjų serveriais tik jums aktyvavus papildinius ir taip suteikus leidimą duomenų perdavimui. Atitinkamas teikėjas tokiu atveju perduoda įvairių papildinių turinį į jūsų naršyklę, ir jis yra parodomas jūsų įrenginio ekrane.

Papildiniai perduoda duomenis teikėjui apie tai, kuriuose mūsų svetainės puslapiuose lankėtės. Jeigu jums lankantis mūsų svetainėje jūs esate prisijungę prie savo Facebook ar Twitter paskyros, teikėjas gali rinkti duomenis apie jūsų interesus, t.y. informaciją, kurią jūs pasiekiate, ir susieti šią informaciją su jūsų paskyra. Naudojantis bet kokiomis papildinio funkcijomis (pavyzdžiui, paspaudus mygtuką „Patinka“ arba komentuojant) ši informacija naršyklės pagalba taip pat bus perduodama teikėjui.

Daugiau informacijos apie Facebook ar Twitter atliekamą duomenų rinkimą ir naudojimą bei apie teises ir savo privatumo apsaugos galimybes šiomis aplinkybėmis galima rasti teikėjų duomenų apsaugos/ privatumo patarimuose:

Facebook duomenų apsaugos/privatumo patarimai: -> http://www.facebook.com/policy.php.

Twitter duomenų apsaugos/privatumo patarimai: -> https://twitter.com/privacy.

Jei nenorite, kad tinklas Facebook ar Twitter susietų informaciją apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su jūsų paskyra, prieš lankydamiesi mūsų svetainėse pirmiausia atsijunkite nuo atitinkamos vartotojo paskyros.